PL CZ

13-09-2014

Zawody Rowerowe UP&DOWN Świeradów Zdrój

Ośrodek SKI&SUN Świeradów Zdrój oraz Stowarzyszenie Kolej na Świeradów Zdrój zapraszają na 2 edycję zawodów rowerowych UP&DOWN na trasie Single Track „Zajęcznik ” w Świeradowie Zdroju w dniu 20.09.2014r.

Do pokonania będzie 6 kilometrowy odcinek trasy od początku Zajęcznika do kładki w Orłowicach.

 

Wypełnione dokumenty do rejestracji wysyłamy na maila marketing@skisun.pl , dokumenty można również wypełnić w biurze zawodów w dniu zawodów w wypożyczalni SKI&BIKE przy dolnej stacji kolei gondolowej.

Nagrody :

1 miejsce – 750 zł

2 miejsce – 500 zł

3 miejsce – 250 zł

Dodatkowo dla pierwszych trzech miejsc Huta Julia z Piechowic ufundowała pamiątkowe puchary, a każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy z upominkiem od Firmy ROMET.

Po rozdaniu nagród zapraszamy wszystkich uczestników na grilla przy wypożyczalni SKI&BIKE na którym przeprowadzony będzie konkurs z ciekawymi nagrodami m.in. Voucherami na zakupy w Skatesports.pl oraz w DobreSklepyRowerowe.pl

Limit uczestników – 60 osób.

Kolejność zgłoszeń decyduje o kolejności startu.

Zapraszamy do zapisów i sportowej rywalizacji.  

Szczegóły na www.skisun.pl

Urząd Gminy
i Miasta

Gryfów Śląski

Unia Europejska
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego PRZEKRACZAMY GRANICE

Projekt PN. Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Pogórza Izerskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Co nowego | O projekcie | Turystyka | Wydarzenia | Biuro CIT
www.cit.gryfow.pl 2009

MComputers