PL CZ

Strona glówna Baza turystyczna

Zapiecek

Zapiecek

CZ

Adres: 11 Listopada 15, 59-850, Świeradów Zdrój

Telefon:(75) 784-44-44

Telefon kom.:668-308-538

Ceny od :90 zł

Ilość miejsc :21

Strona www :www.pensjonatzapiecek.pl


Pensjonat "Zapiecek" jest całkowicie nowo wybudowanym obiektem. Otwarcie obiektu nastąpiło w marcu 2009. Położony w niepowtarzalnym miejscu miasta Świeradów Zdrój. Miasto uznawane jest przez gości polskich oraz zagranicznych za zarówno cenny zdrowotnie, jak i jeden z ważniejszych kurortów wypoczynkowych Śląska. Położenie obiektu pozwala na łatwy dojazd w każdych warunkach pogodowych. Możliwa jest także szybka komunikacja z sąsiednimi miastami również w Czechach i Niemczech
( organizujemy transport na prośbę naszych gości).

Pensjonat "Zapiecek" zajmuje działkę o powierzchni około 8000 m kwadratowych co daje poczucie dużej przestrzeni. Część działki zajmuje skarpa pokryta bujną zielenią. Latem pozwala ona na spacery, a dzieciom daje dodatkową frajdę biegania pomiędzy drzewami. W okresie zimowym skarpa przemienia się w tzw. "oślą górkę", idealne miejsce na zjazd sankami. Powstaje duży i przestrzenny plac zabaw, oddzielony bramą od części parkingowej, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa naszym pociechom.

Nasz pensjonat otoczony jest z każdej strony pasmem Gór Izerskich. Szczyty górskie takie jak "Sępia Góra"(829m) , "Zajęcznik"(595m) lub "Stóg Izerski"(1107m) stanowią doskonałą bazę do pieszych wycieczek, wypadów rowerowych, zjazdów na nartach, sankach lub snowbordzie.

Dodatkowe informacje:
Ilość pokoi:
9
Ilość miejsc:
21
Cena za zwierzę:
60 PLN
Akceptacja kart płatniczych: VISA, MasterCard
   
Udogodnienia dla gości:
grill
internet
łazienka w pokoju
miejsce na ognisko
parking
plac zabaw dla dzieci
restauracja  
sala konferencyjna
śniadanie w cenie
TV w pokoju
udogodnienia dla niepełnosprawnych

Pokoje:
2 osobowe
90 PLN
od osoby
3 osobowe
90 PLN
od osoby
4 osobowe
90 PLN
od osoby
apartamenty
120 PLN
od osoby

Mapa :

Galerie Zapiecek

Urząd Gminy
i Miasta

Gryfów Śląski

Unia Europejska
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego PRZEKRACZAMY GRANICE

Projekt PN. Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Pogórza Izerskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Co nowego | O projekcie | Turystyka | Wydarzenia | Biuro CIT
www.cit.gryfow.pl 2009

MComputers