PL CZ

01-08-2013

XVI Kolarski Wjazd Kowary - Okraj

Przypominamy,  że ruszyły zapisy do udziału w najważniejszych rowerowych zawodach, czyli XVI Kolarskiego Wjazdu Kowary - Okraj.

Zachęcamy do wzięcia w udziału w imprezie !

 

Do XVI Kolarskiego Wjazdu Kowary - Okraj zostały już tylko 2 tygodnie Zachęcamy do podjęcia sportowego wyzwania, sprawdzenia swojej fizycznej sprawności i zdobycia tytułu najlepszego „górala” wschodnich Karkonoszy! Do udziału w zawodach można się zapisywać poprzez formularz na stronie: http://formularz.ultimasport.pl/188/index.php


Wyścig - jak co roku -  odbędzie się 15 sierpnia  (w czwartek) 2013 r. Zawodnicy już po raz szesnasty podejmą morderczą wspinaczkę z centrum Kowar (ok. 480 m n.p.m.) na wysokość ponad tysiąca metrów n.p.m. do malowniczo położonej wioski Mala Upa na Przełęczy Okraj. Imprezę organizuje Miasto Kowary wspólnie z Gminą Mala Upa, Związkiem Gmin Karkonoskich oraz ze Stowarzyszeniem Sportowo - Społeczno - Kulturalnym PRO Kowary. Z każdym rokiem kolarski wjazd cieszy się coraz większą popularnością. Podobnie jak w latach ubiegłych przewidujemy dwie kategorie zawodów: wyścig szosowy oraz MTB.


Zainteresownych udziałem w wyścigu prosimy o zapoznanie się z regulaminem (http://formularz.ultimasport.pl/188/regulamin.pdf) zwłaszcza z warunkami uiszczania wpisowego.
  

Serdecznie zapraszamy zarówno zawodników, jak i miłośników kolarstwa do wzięcia udziału w naszej największej sportowej imprezie. Celem tych zawodów jest przede wszystkim promowanie aktywnego trybu życia. Przeznaczone są zarówno dla amatorów, jak i reprezentantów klubów sportowych.
 
Więcej informacji nt. „XVI Kolarskiego Wjazdu Kowary – Okraj” uzyskać można w Biurze Organizacyjnym, który swoją siedzibę ma w kowarskim Ratuszu w Biurze Promocji Rozwoju i Przedsiębiorczości. Można zgłaszać się do nas od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00, skontaktować się z nami telefonicznie - tel. 75 64 39 229 lub e-mailowo: bp@kowary.pl.

Urząd Gminy
i Miasta

Gryfów Śląski

Unia Europejska
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego PRZEKRACZAMY GRANICE

Projekt PN. Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Pogórza Izerskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Co nowego | O projekcie | Turystyka | Wydarzenia | Biuro CIT
www.cit.gryfow.pl 2009

MComputers