PL CZ

21-10-2011

Wystawa Obrazów Katarzyny Jaśnikowskiej

"W mojej pamięci zapisało się"

28.10.2011 Ratusz we Lwówku Śląskim

 

Placówka Historyczno - Muzealna w Lwówku Śląskim zaprasza na wystawę malarstwa „W mojej pamięci zapisało się” Katarzyny Jaśnikowskiej. Katarzyna Jaśnikowska  urodziła się w 1985 roku w Legnicy. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Artystka utożsamia swoje malarstwo z nurtem surrealizmu, udało jej się jednak stworzyć własny, autorski sposób postrzegania i ukazywania przestrzeni na płótnie. Tworząc subtelne pejzaże fantastyczne sięga często do motywów tylko pozornie nawiązujących do rzeczywistości, które na płótnie zyskują nowy, metafizyczny wymiar. Obecnie mieszka i tworzy we wsi Pasiecznik k. Lubomierza.
Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 28 października 2011 roku. W Sali Ławy Sądowej lwóweckiego ratusza zobaczyć będzie można 18 obrazów oraz monotypię autorstwa Katarzyny Jaśnikowskiej.
Więcej informacji na stronie internetowej: www.jasnikowska.pl/

Urząd Gminy
i Miasta

Gryfów Śląski

Unia Europejska
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego PRZEKRACZAMY GRANICE

Projekt PN. Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Pogórza Izerskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Co nowego | O projekcie | Turystyka | Wydarzenia | Biuro CIT
www.cit.gryfow.pl 2009

MComputers