PL CZ

03-04-2009

Strona WWW Informacji Turystycznej

W ramach projektu, który ma za zadanie promować walory Pogórza Izerskiego, rozpoczęły się prace nad nową strona internetową. Początkowe założenia strony to stworzenie szeroko-pojętej bazy turystycznej, która ułatwi poszukiwania miejsc noclegowych, gastronomicznych, zabytków. Strona ma zawierać galerie fotografii, opisy miast położonych na terenie Pogórza Izerskiego, ciekawe szlaki rowerowe i wszelkie atrakcje turystyczne.

 

Docelowo w planach przewiduje się zbudowanie kalendarza imprez, prezentacje map i ciekawych wydarzeń. W przyszłości postaramy się o możliwość komentowania przez internatów. Strona będzie regularnie poszerzana oraz zapełniana świeżymi informacjami. Opiekę nad stroną pełni Urząd Gminy i Miasta Gryfów Śląski.

Zachęcamy do przesyłania materiałów które chcieli by Państwo zamieścić w naszej bazie turystycznej, mile widziane są wszelkie uwagi i pomysły. Propozycję prosimy przesyłać na adres serwis@gryfow.pl

Urząd Gminy
i Miasta

Gryfów Śląski

Unia Europejska
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego PRZEKRACZAMY GRANICE

Projekt PN. Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Pogórza Izerskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Co nowego | O projekcie | Turystyka | Wydarzenia | Biuro CIT
www.cit.gryfow.pl 2009

MComputers