PL CZ

05-08-2013

SKI&SUN Świeradów Zdrój zaprasza 10.08 do udziału w akcja SUPERFACET

Ośrodek SKI&SUN Świeradów Zdrój zaprasza : 

„Póki chodzę jestem zdrowy” - to najczęstsza odpowiedź mężczyzny na pytania bądź sugestie dotyczące aktualnych badań lekarskich. By doprowadzić pacjenta do specjalisty trzeba  nieustających próśb, gróźb, szantażu albo ... akcji SUPERFACET. Taką 10 sierpnia organizuje Ośrodek SKI&SUN Świeradów Zdrój.

 

Na górnej stacji kolei gondolowej będzie można za darmo skonsultować się z: chirurgami, dietetykiem, internistą. Zrobić  badania EKG, pulsokymetrię, zmierzyć poziom cukru, cholesterolu i ciśnienie. Dodatkową „marchewką” dla Panów będą darmowe masaże, konsultacje z trenerami biegania, prezentacja toru kartingowego i konkursy. Te  zorganizuje policja, straż pożarna i leśnicy. Z użyciem wykrywacza metalu trzeba będzie odnaleźć schowany przedmiot, pokonać jak najdłuższą trasę w alko-goglach, przebrać się w strój policjanta szturmowego, trafić szyszką do celu i zwinąć węza strażackiego. 
       

To na górze, a na dolnej stacji będzie można oddać krew, której w wakacje tak bardzo brakuje. Krwiodawcy w tym dniu przejazd koleją gondolową mają za darmo, a dodatkowo od Nadleśnictwa Świeradów otrzymają bon na sadzonkę.

Serdecznie zapraszamy. 10 sierpnia, Ośrodek SKI&SUN Świeradów Zdrój, start godzina 11.00.  Rejestracja krwiodawców od 10.00.

Urząd Gminy
i Miasta

Gryfów Śląski

Unia Europejska
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego PRZEKRACZAMY GRANICE

Projekt PN. Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Pogórza Izerskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Co nowego | O projekcie | Turystyka | Wydarzenia | Biuro CIT
www.cit.gryfow.pl 2009

MComputers