PL CZ

Strona glówna Baza turystyczna

Prowansja

Prowansja

CZ

Adres: Wolności 101, 59-830, Olszyna

Telefon:tel: 75 72 31 120

Ilość miejsc :50

Strona www :www.prowansjanasza.pl

Prowansja, to dla niektórych region we Francji, a dla innych coś znacznie cenniejszego, prawdziwa kraina marzeń. Dla nas była inspiracją do otwarcia Prowansji Naszej, restauracji o zapachu lawendy i rumianku, z prowansalskim klimatem, polską gościnnością
i kuchnią wzbogaconą zapachem ziół oraz lampką francuskiego wina.

Prowansja to także sposób bycia. Czerpanie przyjemności
z najprostszych spraw, jak ładna pogoda, przyrządzanie potraw,
czy rozmowy przy lampce wina. Nie trzeba urodzić się Prowansalczykiem by uczestniczyć w tym spektaklu światła, smaków
i zapachów. Wystarczy się rozejrzeć wokół, a trafią Państwo do miejsca magicznego, do Prowansji Naszej. Zapraszamy do sali na 50 miejsc, a w okresie letnim także na taras.

Restauracja Pizzeria Prowansja Nasza to idealne miejsce zarówno na business lunch jak i rodzinny obiad lub spotkanie z przyjaciółmi.

Zapraszamy!

Położenie :

Restauracja Prowansja Nasza posiada bardzo dogodne położenie tuż przy drodze krajowej numer 30 rozpoczynającej się w Zgorzelcu, a prowadzącej do Jeleniej Góry. Umiejscowienie pośród malowniczych wzgórz Olszyny, blisko głównej drogi, a jednocześnie daleko od zgiełku miasta sprawia, że jest ona doskonałym miejscem dla podróżnych pragnących chwili relaksu i wytchnienia.

Mapa :

Galerie Prowansja

Urząd Gminy
i Miasta

Gryfów Śląski

Unia Europejska
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego PRZEKRACZAMY GRANICE

Projekt PN. Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Pogórza Izerskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Co nowego | O projekcie | Turystyka | Wydarzenia | Biuro CIT
www.cit.gryfow.pl 2009

MComputers