PL CZ

28-08-2013

Popularyzacyjne Marsze na Orientację \"Lato 2013\"

Oddział PTTK „Sudety Zachodnie" w Jeleniej Górze informuje, że 3 runda II Młodzieżowego Rajdu na Orientację „Cztery Pory Roku" pn. Popularyzacyjne Marsze na Orientację „Lato 2013" odbędzie się dnia 07 wrze¶nia 2013 r. 

 

Zbiórka uczestników o godz. 10.30 przy starym basenie wojskowym (przy drodze z Zabobrza na Górę Szybowcow±, za Centrum Handlowym „Real”).
W imprezie uczestniczyć może młodzież szkolna (rocznik 1997 i młodsi). Młodzież starsza oraz osoby dorosłe mog± startować jedynie poza konkursem.
Start w rajdzie jest bezpłatny.

Warunkiem startu w imprezie jest zgłoszenie uczestnictwa do dnia 04 wrze¶nia 2013 r. na adres mailowy: rotour@poczta.onet.pl z podaniem nazwisk i roczników urodzenia uczestników.
Jednocze¶nie informujemy, że regulamin Rajdu zamieszczony jest na stronie oddziału www.pttk-jg.pl. w zakładce Imprezy na Orientację – Regulaminy i Wyniki Imprez

 

Impreza dofinansowana przez:
- Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze
- Miasto Jelenia Góra

 

Sekretarz ZO PTTK

Adam Rodziewicz

Urząd Gminy
i Miasta

Gryfów Śląski

Unia Europejska
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego PRZEKRACZAMY GRANICE

Projekt PN. Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Pogórza Izerskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Co nowego | O projekcie | Turystyka | Wydarzenia | Biuro CIT
www.cit.gryfow.pl 2009

MComputers