PL CZ

30-04-2014

Monster Truck w Mirsku

Emocjonująco zapowiadają się nadchodzące dni w Mirsku oraz w Zawidowie, które będą należały do samochodowych gigantów i kaskaderskich popisów. W Sobotę i Niedzielę (3 i 4 maja) w Mirsku przy STADIONIE ul.Mickiewicza 27 o godzinie 16:00 oraz w Środę (7 maja) w Zawidowie o godzinie 17:00 przy byłym SKŁADZIE OPAŁU ul. Partyzantów 1 rozpoczną się niesamowite pokazy Monster Truck!

 

WYGRAJ BILETY!
Dwie podwójne wejściówki na pokazy w Mirsku lub Zawidowie szukają swoich właścicieli! Wystarczy:
Udostępnić i polubić ten plakat oraz polubić stronę Monster Show Chaloupka Lifestyle
Napisz w komentarzu miasto!

Zwycięzców wylosujemy w piątek 2 maja.

INFO:
https://www.facebook.com/MonsterShowProject
tel: 503-949-299
Bilety do kupienia w kasie godzinę przed pokazem
Ulgowy 3-15lat 20zł, Normalny 30zł (Ilość biletów ograniczona)

Kaskaderzy z grupy Monster Show Chaloupka przez wiele lat przygotowywali swoje popisy, aby w końcu zaprezentować je przed zebraną publicznością. Tym razem przyjadą do Mirska oraz Zawidowa aby pokazać zapierające dech w piersiach popisy. Będzie okazja zobaczyć najlepszych zagranicznych kaskaderów, którzy wykonają wiele emocjonujących i niebezpiecznych trików takich jak: jazda synchroniczna, drifty, jazda na dwóch kołach z akrobacjami kaskaderów, pokaz niespodzianka dla dzieci z Citroenem 2CV, samochodowe i motocyklowe wypadki, czy przejazd przez ścianę ognia z kaskaderem na masce samochodu. Oprócz tego będzie okazja, aby zobaczyć jedyny w europie samochód specjalny z dwoma silnikami prowadzonymi przez dwóch kierowców. W finale zobaczymy kasację pojazdów dwoma potężnymi Monster Truckami, w tym PIERWSZEGO POLSKIEGO MONSTER TRUCKA Warszawa M20! Kaskaderzy Monster Show Chaloupka oprócz doskonałych umiejętności prezentują wspaniałą grę aktorską podczas pokazu, dzięki czemu widz nie może się nudzić.
Według ubiegłorocznych sondaży pokaz Monster Show Chaloupka Lifestyle został uznany za najlepsze widowisko na małych placach w Polsce!

Urząd Gminy
i Miasta

Gryfów Śląski

Unia Europejska
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego PRZEKRACZAMY GRANICE

Projekt PN. Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Pogórza Izerskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Co nowego | O projekcie | Turystyka | Wydarzenia | Biuro CIT
www.cit.gryfow.pl 2009

MComputers