PL CZ

23-05-2014

MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI BAŁTYK - KARKONOSZE TOUR

     W dniu 30 maja 2014 roku (piątek) około godz. 14:30 - 15:45 przez teren naszej gminy i miasto Gryfów Śląski będzie przejeżdżał XXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski„BAŁTYK – KARKONOSZE Tour”, etap VI Kożuchów – Leśna. 

 

       Trasa wyścigu w naszej Gminie  przebiega przez  sołectwa:  Wolbromów- Rząsiny- Ubocze  w  kierunku Olesznej Podgórskiej i        Lubomierza,   następnie  drogą  krajową  przez Krzewie  Wielkie  do  Gryfowa  Śląskiego,   przez  sołectwo  Wieża  i do Leśnej. 
W  naszym  mieście kolarze przejadą   ulicami: Jeleniogórska, Kolejowa, Uczniowska, Lwowska,  Lubańska, Rynek, Sanatoryjna .   

 

 

 

Trasa wyścigu w naszej Gminie przebiega przez sołectwa: Wolbromów - Rząsiny - Ubocze w kierunku Olesznej Podgórskiej i Lubomierza, następnie drogą krajową przez Krzewie Wielkie do Gryfowa Śląskiego, przez sołectwo Wieża i do Leśnej. W naszym mieście kolarze przejadą ulicami: Jeleniogórska, Kolejowa, Uczniowska, Lwowska, Lubańska, Rynek, Sanatoryjna.

Lotna premia odbędzie się na gryfowskim Rynku około godz. 15:10. 

Organizatorzy proszą o zachowanie ostrożności podczas przejazdu wyścigu i stosowanie się do poleceń służb porządkowych. W przypadku rozwieszenia taśm ostrzegawczych prosimy nie wjeżdżać na trasę przejazdu kolarzy.  

Równocześnie prosimy o gorący i sportowy doping na trasie przejazdu przez naszą Gminę

Urząd Gminy
i Miasta

Gryfów Śląski

Unia Europejska
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego PRZEKRACZAMY GRANICE

Projekt PN. Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Pogórza Izerskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Co nowego | O projekcie | Turystyka | Wydarzenia | Biuro CIT
www.cit.gryfow.pl 2009

MComputers