PL CZ

02-08-2014

Izerski Jarmark

Zapraszamy Państwa na plenerową odsłonę Izerskiego Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich.
Impreza odbędzie się 10 sierpnia w godzinach 12:00 - 18:00 na terenie repliki średniowiecznej osady w Kopańcu, przy Gospodarstwie Agroturystycznym Farma 69.

 

Kontynuując tradycje eko-artystycznych Festiwali Rodziny oraz Izerskich Jarmarków Rękodzieła i Sztuk Wszelakich zapraszamy Państwa na wyjątkową imprezę w sielankowym otoczeniu, podczas której połączone zostaną wspólnie siły i zaproponowany zostanie Państwu dzień pełen atrakcji, ale i... odpoczynku.

 

Nie zabraknie zabaw dla najmłodszych i warsztatów dla nieco starszych. W programie między innymi zajęcia z ceramiki, pokazy frisbee czy nauka chodzenia na szczudłach. Gry i zabawy dla dzieci poprowadzą doświadczeni animatorzy z Fundacji Rozwoju Ręgionalnego "Kobold" z Małej Kamienicy.

 

Przez cały dzień trwać będzie Rustykalny Jarmark Izerski, na którym znajdziecie Państwo wszystko to, co najlepsze w naszej okolicy. Nie zabraknie produktów spożywczych, wyrobów rękodzielniczych i artystycznych. Staramy się, aby wszystko, co będą Państwo mogli nabyć podczas tego Jarmarku było wytwarzane tuż obok miejsca imprezy - chcemy bowiem wspierać miejscowych producentów żywności, rolników, artystów i promować lokalną ekonomię.

 

A wszystko to odbędzie się w pięknym otoczeniu - wśród zielonych łąk, szumiących drzew i miłych ludzi, którzy tego dnia odwiedzą replikę średniowieczną replikę Kopaniec przy Gospodarstwie Agroturystycznym Farma 69. Jeśli chcecie spędzić czas z całą rodziną w bajkowym miejscu, bawiąc się do upadłego lub leżąc leniwie na trawie - to właśnie ta impreza jest dla Was idealna.

 

Jarmark organizowany jest przez Fundację Harmonia Kultury. Udział w nim jest bezpłatny.

Urząd Gminy
i Miasta

Gryfów Śląski

Unia Europejska
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego PRZEKRACZAMY GRANICE

Projekt PN. Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Pogórza Izerskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Co nowego | O projekcie | Turystyka | Wydarzenia | Biuro CIT
www.cit.gryfow.pl 2009

MComputers