PL CZ

18-07-2011

II EKSTREMALNY RAJD NA ORIENTACJĘ \"IZERSKA WIELKA WYRYPA\"

 

Izerska Wielka Wyrypa

     Izerska Wielka Wyrypa, jedna jak nie najbardziej ekstremalna impreza w kraju w ubiegłym roku. Uczestnicy zmagali się z noc±, zimnem, trudnymi warunkami terenowymi Gór Izerskich, a przede wszystkim pogod±. Natura spłatała psikusa organizatorom i uczestnikom. Żywioł okazał się silniejszy i zawody przerwano. W tym roku wielki rewanż organizatorzy, uczestnicy kontra natura. Kto wygra ?

   

 

W II edycji Ekstremalnego Rajdu na Orientację na zawodników czekaj± nowe, trudniejsze nawigacyjnie trasy zlokalizowane na malowniczym Pogórzu Izerskim. Po drodze: przepiękne widoki , ciekawe miejsca, historyczne miejscowo¶ci. W tym regionie kręcono znane filmy i seriale np. "WiedĽmin'', "Twierdza Szyfrów'', "Dwa ¦wiaty'' . To tutaj jest wiele sztolni, zamków i podobno, gdzie¶ ukryta jest Bursztynowa komnata. Jednak tym razem zapraszamy nie do poszukiwań skarbów, lecz punktów kontrolnych ukrytych w terenie. Chcecie to zobaczyć, a przy okazji wzi±ć udział w ciekawych zawodach ?

     Zapiszcie się, przyjedĽcie, stańcie do walki, na pewno nie będziecie się nudzili. Oddział Łużycki Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Lubaniu serdecznie zaprasza na rajd.

 

Zgłoszenia i więcej informacji na stronie: www.izerskawyrypa.mcrace.pl

Urząd Gminy
i Miasta

Gryfów Śląski

Unia Europejska
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego PRZEKRACZAMY GRANICE

Projekt PN. Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Pogórza Izerskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Co nowego | O projekcie | Turystyka | Wydarzenia | Biuro CIT
www.cit.gryfow.pl 2009

MComputers