PL CZ

Strona glówna Baza turystyczna

Dom nad polami

Dom nad polami

CZ

Adres: Tarczyn 12 , 59-610, Wleń

Telefon:+48 75 713 61 52

Telefon kom.:+48 516 433 512

Ceny od :55 zł

Ilość miejsc :10

Strona www :www.domnadpolami.pl

E-mail :domnadpolami@gmail.com

 O nas

          Jesteśmy ludźmi w wieku największych możliwości, czyli po pięćdziesiątce. Ten wiek Andrzej Poniedzielski nazywa „stanem młodości stabilnej”. Życzliwym okiem spoglądamy jednak także na tych, którzy ten stan mają dopiero przed sobą. Przed dwoma laty uciekliśmy z Wielkiego Miasta tutaj w poszukiwaniu ciszy, spokoju i kontaktu z naturą.
          Nasz dom jest starym domem (jedna z jego części i to chyba nie najstarsza jest datowana na 1844 rok), w latach 2007 i 2008 przeszedł kapitalny remont, w którym staraliśmy się zachować i przywrócić do dobrego stanu tak wiele starych, oryginalnych elementów ile zdołaliśmy  zapewniając jednocześnie naszym Gościom możliwie duży komfort.
          Mamy dla Gości 5 pokoi z pięknymi łazienkami. Pokoje są duże : 20-30 m2, urządzone starymi meblami. i można w nich przyjemnie spędzać czas także w dzień. Ponadto do dyspozycji Państwa stawiamy  70-cio metrowy Wielki Pokój z łukowym kamiennym sklepieniem i dwoma kolumnami z różowego piaskowca, z którego jest wyjście na brukowany kamiennymi płytami taras i dalej do ogrodu.
          Na piętrze jest dodatkowo mały hall ze stolikiem do kart i szafą bogato zaopatrzoną w gry planszowe nie tylko dla dzieci, a także wielki 70-cio metrowy taras, z którego góry widać jeszcze piękniej niż sprzed domu.
          Oboje jesteśmy zamiłowanymi ogrodnikami i ogród jest naszym oczkiem w głowie. Od niedawna go tworzymy, ale posiadamy już wiele odmian drzew i krzewów od bardzo swojskich, jakie muszą być w każdym wiejskim ogrodzie, po rzadkie, które w łagodnym klimacie Dolnego Śląska czują się dobrze. Zamknięty płotem blisko hektarowy teren daje duże możliwości wypoczynku.
          Naszą maleńką, cichą wieś omijają często deszcze, ale gdyby w ogóle nie padało ogród nie mógłby istnieć. Na deszczowe dni, z którymi w naszym klimacie zawsze należy się liczyć,  oprócz gier stawiamy do dyspozycji Państwa bibliotekę i bezprzewodowy dostęp do internetu.
         Okolice są piękne i bogate w zabytki tak architektury, jak i przyrody, atrakcyjne zarówno na wycieczki samochodowe jak i piesze wędrówki, ale dni spędzone na miejscu, w leniwym „nicnierobieniu” też pozostawią najmilsze wspomnienia.
          Poza pokojami, śniadaniami na dworze pod pergolą. lub w domu pod łukowymi sklepieniami Wielkiego Pokoju, proponujemy trzydaniowe obiady w porze kolacji.
          Sezon 2009 jest dla nas Sezonem Otwarcia, a więc ceny Sezonu Otwarcia to:
          pokój dwuosobowy ze śniadaniem – 110 zł
          obiad w porze kolacji                         30 zł od osoby

Pokoje:

RODZAJ    LICZBA    CENA
2-osobowe    5    110
za nocleg od        55

liczba miejsc: 10
W cenę noclegu wliczone jest śniadanie.
Duże pokoje (20-30 m2) z łazienkami.

Galerie Dom nad polami

Urząd Gminy
i Miasta

Gryfów Śląski

Unia Europejska
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego PRZEKRACZAMY GRANICE

Projekt PN. Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Pogórza Izerskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Co nowego | O projekcie | Turystyka | Wydarzenia | Biuro CIT
www.cit.gryfow.pl 2009

MComputers